Чоловіча вишиванка як символ мужності та патріотичності українського захисника
Модні тренди в Україні на сьогоднішній день такі - що мати в своєму гардеробі традиційну українську вишиванку - це ознака патріотичності людини. Але, як би там, не було якщо такої деталі одягу в гардеробі ще немає, то патріот перед покупкою стикається з цілком природною проблемою не тільки в тому, де купити чоловічу вишиванку, але і з яким візерунком.
Варто знати, що в залежності від регіону нашої країни, вишиванки відрізняються, бо кожний етнічний куточок нашої мальовничої Батьківщини має свою, особливу візерункову вишивку. Тому обізнані в цьому питанні люди з легкість можуть визначити по візерунку з якої місцевості людина. Правда, сьогодні вишиванку можна замовити навіть не виходячи з дому в інтернет-магазині і якщо покупець вирішив піти таким легким шляхом, обмеживши себе від походів по магазинах або базарах, то варто знати, що сам візерунок може бути як ручної роботи, так і машинної, з тієї чи іншої тканини, а також при нанесенні візерунка використовуватися різна техніка вишивання, тому ціна на вишиванки може бути такою різною. Перед покупкою варто усвідомити, що вишиванка купується не тільки для святкування національних свят, а й для носіння в повсякденному житті. Наприклад, часто можна побачити чоловіків, які носять вишиті сорочки під костюм, і виглядає це досить стильно і патріотично. Або ж вишиванку або вишиту футболку дарують чоловікам на їхні свята, для прикладу День Захисника України, тому що традиційна пінка для гоління та шкарпетки - це минулий час.
Безумовно, чоловіча вишиванка є традиційним українським одягом, яка ще з часів стародавніх скіфів вкорінилосяя і донині користується популярністю. У такому вигляді як зараз ми звикли бачіті вишиванку, вона стала лише в дев'ять ятнадцятому столітті. Ну а повноцінно українська вишиванка як окремий вид одягу почала існувати лише з двадцятого століття.
Також варто нагадати, що перед тим як купити вишиванку потрібно точно знати свій розмір одягу, адже, що вишиванка виглядала гармонійно і стильно бажано, щоб вона трималася на тілі трохи вільно. Сьогодні вишиванка користується особливим попитом, тому якщо такої сорочки в гардеробі немає, то чоловікові варто серйозно задуматися над тим, щоб виправити такий гріх.
Чоловіча вишиванка - окремий елемент одягу, сорочка з коміром-стійкою, манжетами на рукавах, декорованими вишивкою. Це класична і найбільш поширена модель чоловічих сорочок. Сьогодні можна купити чоловічу вишиванку ручної роботи і фабричну. Ручна вишивка робиться на домотканому полотні з льону, канві або щільнії тканині, де добре видно переплетення ниток для зручності вишивання. Машинна вишивка завдяки сучасним технологіям має безліч яскравих дизайнів і максимально наближена за зовнішнім поглядом до ручної роботи.
Чоловічі вишиванки відрізняються за складом, видом обробки, фасоном. Є моделі вишиванок, зроблені на полотні і з нашитими вставками з готуємо візерунком. Тобто в першому випадку спочатку робиться вишивка на тканині, а потім по викрійці з вишитого полотна вирізають деталі майбутнього виробу. Другий варіант - на готову сорочку пришивають шматки тканини з вишивкою.
Символіка чоловічої вишиванки
В орнаментах для чоловічого вишитого одягу присутні елементи, що символізують чоловічий початок, силу, могутність і відвагу. Це різні дерева, рослини, тварини.
Чоловік - засновник роду, голова сім'ї, в ньому заклалося духовне начало, в жінці втілена матері природи. Чоловіча символіка - листя дуба, роги, баранів і биків. Роги в орнаментах зображувалися схематично у вигляді ромбічної решітки. До традиційної чоловічої символіки також відноситься язичницькі знаки, такі як знак Сонця, який може бути у вигляді ромба з променями або хрестами. Знак сонця сімволізує початок нового дня, нового життя.
Тканини для вишиванок: фабричний льон з лавсаном, домоткане полотно, штапель, трикотаж. Для літніх футболок з вишивкою використовують стрейчеві тканини. Наприклад, кулір, інтерлок з стрейч, інтерлок. віскозу та бавовну. Це стандартні тканини, що використовуються для футболок. Кулір виробляють різної щільності: 130-280 гр / м. кв. Для вишиванок використовують тканину з середньою щільністю, щоб під час вишивки тканина не тяглася.
Замовити чоловічу вишиванку можете в нашому інтернет-магазині, сервіс і якість Вас приємно здивують, ми це гарантуємо!