Кошик
100 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Жіночі вишиті футболки короткий рукав

Жіночі вишиті футболки короткий рукав

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 4

Жіночі вишиті футболки - тренд останніх років

Символом патріотизму та єдності в України вважають саме вишиванки. Події кількарічної давності зруйнували стереотип, що речі з елементами вишивки мають одягатись лише в особливі дні. Сьогодні вишиванки люблять, цінують та намагаються носити якомога частіше. Звісно, не дуже зручно щодня носити святкові вишиванки, вишиті бісером або виконані унікальними техніками. Ці варіанти варто приберегти для особливих випадків. Виникає питання: які вишиванки можна носити хоч щодня? Вихід є!

Інтернет-магазин “Меланія” допоможе знайти відповідь на це складне запитання, а точніше бренд пропонує, власне, вирішення цієї проблеми. Загляньте в онлайн-каталог нашого інтернет-магазину. Найпростіший варіант на кожен день - жіночі вишиті футболки на короткий рукав. З ними кожен літній день буде сповнений патріотизму та унікальності. Ви можете купити вишиті футболки в нас як для жінок, так і для чоловіків.А ще приємна пропозиція - комплекти вишитих футболок для пари (жіноча вишита футболка + чоловіча вишита футболка, виконані з однієї тканини та з однаковим орнаментом вишивки).

В асортименті стільки варіантів вишитих футболок, що ви захочете все та одразу. Можете вибирати тканину (трикотаж, бавовна та інші), кольори (білий, чорний, блакитний та багато інших) і, звісно, орнамент. Жінкам важлива естетична привабливість речі, а отже на візерунок вони звертають максимум уваги. Вишиті футболки та майки від “Меланіки” представляють найрізноманітніші орнаменти, зібрані з усіх регіонів України. Найпопулярніші візерунки, як показує практика, - квіткові та геометричні.

 

Допоможемо купити жіночі вишиті футболки за кілька хвилин

Інтернет-магазин “Меланіка” - український бренд вишиванок, який цінує кожного клієнта. Компанія пропонує дивовижний асортимент етнічного одягу для жінок і не тільки.Оскільки саме жінки прискіпливіше ставляться до вибору вишиванок, асортимент вишитих футболок для жінок відрізняється широтою наповнення. Дорогі жінки, ми створили зручний простір для реалізації ваших ідей.

Одна вишита футболка - надто мало, а тому купуйте дві й більше. Тим більше “Меланіка” продає гуртом та в роздріб. Ми зацікавлені у постійній співпраці та пропонуємо вигідні умови для обох сторін.

Кваліфіковані консультанти з радістю нададуть всю додаткову інформацію або ж допоможуть оформити замовлення телефоном.

Доставку продукції здійснюємо поштою в будь-яке місто України. З інтернет-магазином “Меланіка” купити жіночі вишиті футболки - легко та зручно.

Запрошуємо до співпраці!

 

Як визначити розмір жіночої вишитої футболки?

Жінкам часто важко купувати речі в інтернеті, адже існує ризик не вгадати з розміром. Стилісти радять звертати увагу на наступні параметри:

  • ширина талії;
  • довжина тулуба;
  • об’єм грудей.

Якщо Ви правильно виміряєте за допомогою мірної стрічки ці три параметри, то найпростіша таблиця розмірів допоможе визначити саме той, який ідеально підійде саме Вам.

Стандартною вважають європейську систему вимірювання розміру жіночої футболки. Згідно з цією системою, розміру S повинні відповідати наступні показники трьох категорій, що названо вище: 40, 60, 88 (см). Наступний розмір M: 43, 62, 94 (см) відповідно. Розміру L повинні відповідати наступні показники параметрів: 46, 64, 100 (см). Розмір XL вимагає інших параметрів у сантиметрах: 50, 69, 108. Існують розміри, які вимагають ще більших параметрів, проте основними залишаються ці чотири розміри.

Вибирайте уважно!