Кошик
111 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Вишиванка - як оригінальний та патріотичний подарунок для коханої людини

Вишиванка - як оригінальний та патріотичний подарунок для коханої людини

03.12.18

Новий рік та Різдво – одні з найулюбленіших свят, на які всі ми чекаємо з нетерпінням. Також це час подарунків, без яких не обійтися, вирушаючи на святкову вечерю до друзів та рідних. Світлий день святого Миколая завжди тримає нас у передчутті чогось прекрасного та дивовижного. Скільки б років нам не було, але ті, хто вшановують традиції, завжди чекають гостинців під подушками від дідуся Миколая. Щоб не залишити своїх рідних без подарунків у цей магічний час, ми пропонуємо надзвичайний подарунок: чоловічі та жіночі вишиті футболки від нашого виробника “Меланіка”.

 

Новорічний подарунок для нього - вишита футболка

Найкращий подарунок – це максимально індивідуальний, обраний з урахуванням смаків і побажань одержувача. Нехай ваш подарунок буде мало пов’язаний з Новим роком, але зате порадує коханого і ще більше зблизить вас. Намагаючись вибрати те, що принесе вашій половинці користь, забудьте про свої уявлення та про практичність. Вибирайте те, що стане в нагоді коханому. Так ви покажете, що цінуєте його індивідуальність і справді намагаєтесь догодити. Однією із найкращих ідей презенту для чоловіка є чоловічі вишиті футболки на короткий рукав. Вишиванка завжди були нашим національним символом, нашою гордістю та автентичною ознакою. Адже вишита футболка – це не просто одяг, це справжній оберіг. Покоління, їх звичаї і звички постійно змінюються, але тонкою ниткою їх об'єднують вікові традиції. Саме з ними пов'язана любов до вишивки та чоловічих вишиванок. В українській вишивці дуже поширені геометричні візерунки. В такому орнаменті відображається складна система символіки навколишнього світу, магічно-захисна функція людини. Це цілісна енернергетична система. Колір тканини, з якої зшита вишиванка, має також важливе значення в розумінні призначення даної сорочки - для кого вона створена, і з якого приводу. Якщо ви вирішили придбати новорічний подарунок для свого чоловіка то це найкращий вибір. Такий подарунок буде дуже оригінальний і може стати в пригоді при будь яких моментах його життя.Чоловіча вишита футболка личить справжньому чоловікові! Вони  здатні перевтілити кожного, вони надають будь-якому образу мужність і силу.


 

Оригінальні вишиті футболки для коханої на новорічні свята.

У віці, коли люди зустрічаються і починають відчувати один до одного почуття, вони вже не вірять в Діда Мороза. Тому кохані жінки чекають виконання бажань від своїх чоловіків, а казкова ніч – найкращий час для того, щоб втілити мрію в реальність. До подарунку коханій на Новий Рік пред’являються особливі вимоги. Він повинен бути не тільки потрібним, корисним і цікавим. У презенті з рук коханої простежується особлива думка, символічність і глибина. Навіть недорога річ, подарована в новорічну ніч, повинна зачепити серце коханої жінки. Подарунок на Новий рік для коханої має бути трохи чарівним, як і сама ніч.  Саме такий подарунок можна придбати в нашому інтернет-магазині “Меланіка” - вишиту жіночу футболку. Яскраві насичені кольори вишивки, приємна тканина, демократичні ціни, сучасний силует, етнічні орнаменти футболок з вишивкою потішать сучасних українок. Вишиті футболки актуальні для офісу і вдома. Стильні та ошатні вишиті жіночі футболки на короткий рукав чудово доповнюють гардероб. Багатство фантазії українських майстринь проявилося у створенні численних орнаментів, поєднань кольору, технік вишивки, що пояснюється регіональними відмінностями українських традицій у вишивці і крої одягу. Однак значення символів, що використовуються у вишитих орнаментах, залишається однаковим для всієї України. Орнаменти можуть бути як геометричні, так і з квітковими і тваринними мотивами. Кожен візерунок несе в собі певну характеристику власника вишиванки, а також приносить щастя і удачу, тому кожна така річ шилася індивідуально.Дуже часто використовуються на вишиванках візерунки з червоними маками. Мак вважається хорошим оберегом від будь-яких злих сил. Вишита футболка допоможе вам підкреслити свою індивідуальність, створити свій власний і стильний образ. Цей одяг вражає не тільки своїм привабливим зовнішнім виглядом, але ще й приносить масу позитивних внутрішніх відчуттів. Футболку з українською вишивкою приємно носити на собі, а що вже казати про ті емоції, що їх отримає людина, якій подарують подібну вишиту футболку. Всі ці футболки створюються з думкою про людей, які будуть їх носити і з думкою про поступове відродження, і відновлення чудесних орнаментів нашої щедрої і багатої душею української культури.
Перетворіть зимове свято для своїх коханих в справжню романтичну казку разом з інтернет-магазином “Меланіка”!